Fritz Aigner
(Linz 1930-2005) "Selbstporträt", 2-teilige Lithografie, links unten signiert F. Aigner, datiert (19)78, nummeriert 139/199, Blattgröße ca. 129 x 48 cm, Glas, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 563,-
EUR 600,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Fritz Aigner
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-